bursa-ucuz-web-sitesi
Sizinde Profesyonel olarak hazırlanmış Yönetim Panelli Web Siteniz Olabilir!

Artık IMDGrup Web Siteleri Paketi ile web çözümleri konusunda sizin yanınızda. Tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak hazırlamış olduğumuz Profesyonel hizmetimiz ile sizle profesyonel olarak hazırlanmış yönetim panelli web sayfaları sunuyoruz. Üstelik sizin için teknik konularda da sizlere kesintisiz hizmet veriyor ve web teknolojilerinin kullanım konusunda size destek oluyoruz.

Web Site Paketi

Flexy Web; Hayalinizdeki web sitenizi en basit ve hızlı bir şekilde hayata geçirmeniz için oluşturulmuş bir hazır site aracıdır.

Hızlı & Kolay

Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan web sitenizi 30 dakika gibi çok kısa bir zamanda yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Hazır Tasarımlar

Dilerseniz daha önceden bizim hazırlanmış farklı tasarımlar arasından beğendiğinizi seçin, ya da hazırlanmış bu temaların renklerini istediğiniz gibi değiştirin tercih size kalmış.

Arama Motoru Dostu (Seo Uyumlu)

Esnek arama motoru özelliği sayesinde oluşturmuş olduğunuz sayfa linklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Böylelikle arama motorları sitenizi istediğiniz gibi kolay tanır.

Çoklu Dil Desteği

Çoklu dil desteği ile birlikte, sitenizi İngilizce olarak ta hazırlayabilirsiniz. Böylelikle uluslararası platformda da yerinizi alırsınız. Kullanıcı dostu kolay kullanılabilir yönetim paneli ile çevirilerinizi yayınlamanız çok kolaydır.

İstatistik

Detaylı ziyaretçi istatistik raporları ile web sitenizi ne kadar ziyaretçi aldığını öğrenebilirsiniz.

Gelişmiş Yönetim Paneli

5 yılı aşkın tecrübemiz ile hazırlanmış olan Yönetim sistemi ile internet sitenizi yönetmek artık çok kolay.