toplu-sms-nedir
Toplu SMS Nedir?

Aslında SMS günümüzde yeni bir şey değildir.10 yıldan fazladır SMS kullanımını ülkemizde yapmaktayız ancak fiyatları azalıp sayıları fazlalaştıkça sık olarak kullanılmaya başlanmıştır. SMS’i hepimiz biliyoruz ki gelelim toplu SMS servislerine. Toplu SMS servisi başlıklı olmalıdır diğer özel numaralardan atılan toplu mesajlar yasal değildir. Toplu mesaj başlığı firmanızın adını içermelidir ki bunun için de gerçek firma olduğunuzu vergi levhası ile kanıtlamanız gerekir.

Tüm firmalar günümüzde müşterilerine ve saha satış elemanlarına her gün binlerce toplu mesaj atmaktadır. Hatta telefonumuza bu mesajlardan her gün onlarca geliyor. Firmanızın otoritesini arttırmak ve imajını korumak amacıyla firma adınızı içeren başlıklı toplu mesajlar atmak isterseniz sizde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Artık müşterilerinize ve çalışan personelinize kutlama, duyuru, yenilikler ve hatta ürün fiyatlarını güncel olarak sunmak çok kolay. Siz de bu hizmetten yararlanıp binlerce kişiye ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak için bizden teklif alabilirsiniz.