iphone-uygulama-gelistirme-bursa
IOS Yazılım Geliştirme

Çağımızın gereği olan telefonlar artık hayatımızda en önemli araç olma yolunda ilerliyor. Telefonlar gittikçe bilgisayarlara dönüşüyor bu durumda mobil yazılımlarda önem kazanmaya başlıyor. Mobil veri bağlantısı(3-4G) bir çok yerel bağlantılardan, kablolu bağlantılardan çoğu bölgelerde daha iyi olmaya başlıyor. Tüm bunlara bağlı olarak da mobil yazılım ihtiyacı artıyor.

Apple Iphone serisi tüm telefonlar her seride sektörün lideri oluyor. Ayrıca iş dünyasında en çok tercih edilen telefonlar listesinde ilk sıralarda yerini koruyor. Bu marka telefonların sık kullanılması da size IOS yazılımını kaçınılmaz kılıyor. IMD Grup Yazılım ve Tasarım Evi müşterilerine bu konuda profesyonel çözümler sunuyor ve kullanıcı dostu şık tasarımlar yaparken aynı zamanda yazılımlarıyla da son derece kullanışlı mobil uygulamalar geliştiriyor.

Mobil uygulama tüm firmaların ihtiyacıdır ancak özellikle bir e-ticaret firmanız ya da ilan siteniz varsa mobil uygulama sizin temel ihtiyacınızdır. Apple platformu üzerinde ir yazılımınız olduğunda kullanıcılar web sitenize gerek kalmadan tüm işlemlerini indirdiği uygulama üzerinden yapar ve bu sayede uygulamayı silmediği sürece gerekli tüm bildirimleri yapabilir ve müşterilerinizi kampanyalarınızdan ve diğer tüm değişikliklerden, yeniliklerden , güncellemelerden haberdar edebilirsiniz.

Mobil yazılım ihtiyacınız varsa IMDGrup olarak tüm tasarım, yazılım ve geliştirme aşamalarında yanınızdayız.

Mobil Yazılım İle Neler Yapabilirsiniz ve Ne İşe Yarar ?
  • Müşterileriniz ve sizin aranızdaki iletişim hiçbir zaman kesilmez ona sürekli yeni bildirimlerde bulunabilirsiniz.
  • Firmanız ile ilgili dokümanları dijital dergi veya kitap haline dönüştürebilirsiniz.
  • Ürünlerinizi kolayca satıp farklı ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.
  • Kullanıcıya her zaman destek sağlayabilirsiniz.
  • Müşterilerinizin yazılımınızı indirdiğinde sizi unutmamasını sağlayabilirsiniz.
  • Müşterileriniz daima güncel fiyatlara ulaşabilir ve yeniliklerden haberdar olur.