SEO Nedir ?

SEO(search engine optimization) kelimelerinin kısaltımıdır ve Türkçe’ si arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Bu işlemlerin sonucunda web siteleriniz arama motorlarında görünür olur ve hızla index almaya başlar. Hedef kelimelerde arama motorlarında ilk sayfalara hatta ilk sıralara hedefler koyuyorsanız mutlaka bu işlemleri yaptırmanız gerekmektedir.

SEO İle İlgili Neler Sağlıyoruz ?

Öncelikle IMDGrup yazılım evi olarak iki çeşit SEO hizmeti veriyoruz. Bunlardan birincisi site içi SEO ve ikincisi ise site dışı SEO bunlara iç ve dış SEO adını da verebilirsiniz.

arama-motoru-optimizasyonu-bursa
Site İçi Seo;
  • Siteleriniz web sayfalarından oluşur ve tüm bu sayfaların tasarım ve yazılım aşamalarında belirli arama motoru kriterlerine ve algroritmalarına uyması gerekir. Tüm bu sayfalardaki uygun kriterlerin gerektiğinde tasarlanıp, gerektiğinde tekrar kodlanması ile ilgili yapılan tüm işlere site içi SEO denilmektedir. IMDGrup olarak tüm bu hizmeti profesyonel olarak veriyoruz.
Site Dışı Seo;
  • IMDGrup olarak her zaman daha kısa sürede sonuç almanız için site dışı hizmetinden yararlandıktan sonra site dışı işlemler yaptırmanızı öneriyoruz. Bu işlemler de web sitelerinize diğer web sitelerinden destek sağlanır. Ancak bu destek sağlanırken çok ciddi derece de yapılan hatalar vardır. Eğer iyi bir seo danışmanınız yoksa bu işlemler sizi geriye bile düşürebilir. Bu işlemler yapılmadan önce anahtar kelime yani sizin arama motorlarında üst sıraya çıkacağınız kelime iyi seçilmelidir. Daha sonra arama motoru kriterlerine ve kurallarına uygun olarak saldırgan olmayan legal işlemler başlatılmalıdır.

IMDGrup olarak size farklı seçenekler ve fiyatlarla hizmetler sunmaktayız. Bizden teklif almadan SEO yaptırmayın. IMDGrup hem SEO Danışmanlık hizmeti hem de SEO paketleri hizmetlerini vermektedir. Tamamen sizin ayırdığınız bütçeler gereği işlemleriniz yapılır.