Android Yazılım Geliştirme

Android bir mobil işletim sistemidir. Android tüm dünyada ve özellikle ülkemiz de her marka telefonlar tarafından tercih edilen bir platformdur ve Android Market üzerinde 250.000+ uygulama bulunur. Android bir Google ürünüdür ve uygulamaları apk olarak farklı sitelerden indirilebilir. Android serisi tüm telefonlar günümüz de sıklıkla kullanılıyor ve buna bağlı olarak da tüm web siteleri ve firmaların bu işletim sistemi üzerinde bir mobil uygulamasının bulunması gerekiyor. Ayrıca iş dünyasında en çok tercih edilen telefonlar arasına girmeyi ve Apple’ın yerini almayı başarıyor. Bu işletim sistemine sahip telefonların sık kullanılması da size Android yazılımını kaçınılmaz kılıyor. IMDGrup Yazılım ve Tasarım Evi müşterilerine bu konuda profesyonel çözümler sunuyor ve kullanıcı dostu şık tasarımlar yaparken aynı zamanda yazılımlarıyla da son derece kullanışlı mobil uygulamalar geliştiriyor.

Mobil uygulama tüm firmaların ihtiyacıdır ancak özellikle bir e-ticaret firmanız ya da ilan siteniz varsa mobil uygulama sizin temel ihtiyacınızdır. Android işletim sistemi üzerinde bir yazılımınız olduğunda kullanıcılar web sitenize gerek kalmadan tüm işlemlerini indirdiği uygulama üzerinden yapar ve bu sayede uygulamayı silmediği sürece gerekli tüm bildirimleri yapabilir ve müşterilerinizi kampanyalarınızdan ve diğer tüm değişikliklerden, yeniliklerden, güncellemelerden haberdar edebilirsiniz.

android-uygulama-gelistirme-bursa
IMDGrup Yazılım ve Tasarım Ekibi Olarak Biz Neler Yapıyoruz ?

Mobil yazılımda ve özellikle Android İşletim Sistemi üzerinde uzman ekibimizle sizlere yazılım ve tasarım çözümleri sunuyoruz. Mobil yazılım ihtiyacınız varsa IMDGrup olarak tüm tasarım, yazılım ve geliştirme aşamalarında yanınızdayız.

Mobil Yazılım İle Neler Yapabilirsiniz ve Ne İşe Yarar ?
  • Bir android yazılımızın olması sizi ciddi bir firma görünümüne kavuşturur.
  • Web siteniz de android uygulamanızın olduğunu gösterir ve web sitesine daha farklı kaynaktan hit sağlarsınız.
  • Müşterileriniz ve sizin aranızdaki iletişim hiçbir zaman kesilmez ona sürekli yeni bildirimlerde bulunabilirsiniz.
  • Firmanız ile ilgili dokümanları dijital dergi veya kitap haline dönüştürebilirsiniz.
  • Ürünlerinizi kolayca satıp farklı ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.
  • Kullanıcıya her zaman destek sağlayabilirsiniz.
  • Müşterilerinizin yazılımınızı indirdiğinde sizi unutmamasını sağlayabilirsiniz.
  • Müşterileriniz daima güncel fiyatlara ulaşabilir ve yeniliklerden haberdar olur.