Kuru Temizleme Yazılımı

Kuru temizleme yazılımları sayesinde artık mağaza takip sistemi geliştirilmiştir. Bu sayede dokunmatik ekran üzerinden rahatlıkla işlemler yapılırken, müşterilere otomatik olarak etiket ve fiş çıktıları verilmektedir. Ayrıca sistem barkod okuyucu özelliği ile çalışmaktadır. Bunun yanında müşterilere özel ıskontolar tanımlanabilir ve günlük ve aylık gelişmiş rapor tablosuna ulaşılabilir.


Kuru Temizleme Yazılımı sayesinde artık kuru temizleme işletmeleri iş yükünü hafifletebilmektedir. Bununla birlikte işlemler daha hızlı ve hatasız yapılmaktadır. Oldukça pratik olduğu için bu yazılım halı yıkama firmalarının da kullanımına sunulmuştur. İşletmenize değer katacak olan bu yazılım sayesinde müşteri memnuniyeti de üst düzeye çıkarılabilmektedir. 


Kuru Temizleme Yazılımı ile artık her yerden erişim yapılabilmektedir. Yani günlük işler, teslim edilen işler ve ciro takibi yapılabilmektedir. Sistem üzerinden bu ürünlerle ilgili özellikleri de değiştirebilirsiniz. Eğer şubeleriniz de var ise mobil akıllı cihazınız üzerinden gerekli takip ve kontrol işlemlerinin gerçekleştirebiliyorsunuz. İster tablet isterseniz de cep telefonu üzerinden gerekli müdahaleleri de hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür.
Bu yazılım programının kolay ve esnek bir ara yüze sahip olması sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla programı kullanabilmektedir. Bu sayede müşteriler anında bilgilendirilebilir ve firmanın anlık durumu da rahatlıkla izlenebilmektedir. Ayrıca düzenleyeceğiniz kampanyaları da hızlı bir şekilde müşterilerinize bildirerek, bu konuda bilgi sahibi olmalarının yanında müşteri memnuniyetini de sağlayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu haber için yorum yapın

Note: HTML is not translated!
* Zorunlu alan