Kuru Temizleme Programı

Kuru temizleme yazılımları, günümüz işletmelerin kullandığı ve oldukça yararlı bir programdır. Çünkü işletmeler bu program sayesinde çok hızlı bir şekilde ürün takibi gerçekleştiriyor. Sadece ürün takibi değil, müşteri ilişkilerini de güçlendirmektedir. Bunun yanında farklı şubelerinde yapılan işlemler de kolaylıkla takip edilebiliyor.

Kuru Temizleme Programı genel anlamda çok kullanışlıdır. Ciro takipleri, günlük işletmeye gelen işler, müşterilerin karşılanması ve bilgilendirmelerinin yapılması ve işletmenin yönetsel anlamdaki tüm uygulamaları artık bu yazlım üzerinden yapılabiliyor. Fazlasıyla pratik olması ve dokunmatik olarak kullanılabilmesi de, uygulamanın ne kadar kolay olduğunu gösteriyor. İşletme sahipleri ister günlük, isterse de aylık olarak işlem yaptığı ürünlere tek dokunuşla ulaşabiliyor ve gerekli analizlere de sahip olabiliyor. Bu şekilde işlemleri sağlarken aynı zamanda daha tecrübeli bir kullanıma da sahip olabiliyor.

Kuru temizleme işletmeleri müşterilerine özel indirim ya da kampanya uyguladığı zaman yine Kuru Temizleme Programı üzerinden tüm müşterilerine SMS gönderebilmektedir. Bu sayede haberdar edilen müşteriler işletmenin kampanyalarından yararlanmaya devam etmektedir. Prestij bakımından da oldukça güzel uygulanabilen bir yöntem olması sayesinde tüm şubelerinizin işlem tablolarını da takip edebiliyorsunuz. Sadece kuru temizleme firmalarının değil, halı yıkama ve oto yıkama işletmelerinin de kullanabileceği bu online platform sayesinde gelir durumunuzun ne kadar yükseldiğini de görebilirsiniz. İsteğinize göre raporlar oluşturabilir ve sisteme giriş yaparak gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yorum yapın

Note: HTML is not translated!
* Zorunlu alan