Kuru Temizleme Programı İndirin

Kuru temizleme programı, gelişmiş özellikleri sayesinde kuru yıkama, oto temizleme ve halı kıyama gibi hizmetler veren işletmeler için tasarlanmış bir yazılımdır. Kuru temizleme hizmeti veren firma ve işletmelerden iş yükünü azaltan ve işletmenin her alanda takibinin yapılmasını sağlayan bu yazılım muhasebe takibinden müşteri hizmet takibine kadar birçok farklı alanda sistemli bir kullanım özelliği sunuyor.

Bu yazılımdan yararlanmak adına Kuru Temizleme Programı İndir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu program sayesinde teslim fişleri, ürün kabul fişleri ve barkod kullanım desteğine de sahip olabilirsiniz. Bilgisayarınıza rahatlıkla indirerek kullanacağınız bu yazılım sayesinde tüm işlemlerinizi de kayıt altına alabilirsiniz. Bunun yanında personel tanımlamaları yaparak personellerinizin verimliliğini de artırabilirsiniz. Bu hizmeti almak günümüzde çok kolay. Kuru Temizleme Programı İndir özelliğinden yararlanarak bilgisayarınıza rahatlıkla bu yazılımı kurabilir ve başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. İşletmenizde yer alan ürünlerin her parçası için ayrı bir etiket yazdırma olanağı da sunmaktadır.

Temizleme hizmeti veren tüm firmalar açısından oldukça kullanışlı ve pratik olan bir yazılım olduğu için birçok teknik özelliği de beraberinde getirmektedir. Bunlar arasında;

  • Personel takibi yapabilme,
  • Pratik müşteri tanımlayabilme,
  • Günlük, haftalık ya da aylık rapor tutabilme,
  • Farklı şubelerle online olarak bağlantı kurabilme,
  • Talep edilen ürün gurubu için çeşitli kampanyalar hazırlayabilme gibi birçok özellikten yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Bu haber için yorum yapın

Note: HTML is not translated!
* Zorunlu alan