CleanX Kuru Temizleme Programı

Kuru temizleme alanın da faaliyet gösteren firmaların tüm teknolojik ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hazırladıkları pratik çözümler sunan ve kolaylıkla kullanılabilen ve güvenilir bir yazılım olan Kuru Temizleme Programı kişilere ve müşterilere farklı hizmetler de sunmaktadır.
Müşteri Takip Fişi
Kuru Temizleme Programı sayesinde müşterilerin getirmiş olduğu ürünler bu yazılıma kaydedilir ve ürünle ilgili tüm detaylar takip edilebilir.
Dokunmatik Ekran
Firmanıza gelen müşterilerinizin en kısa sürede işlemlerini tamamlamak adına dokunmatik ekranlarda işlem yaparak fiş kayıtlarını gerçekleştirebilirsiniz.
Özel Yıkama Etiketi
Elbiselerde etiketleme yapmak için kullanılan bir kâğıt sayesinde yıkama esnasında ürünler zarar görmez. Çünkü bu sistem ürün sayısı kadar etiket basar ve maliyeti de oldukça düşüktür.

 Müşteriler bu özelliklerden yararlanarak getirdiği barkodu okutur ve ürün teslim ekranındaki fiş bilgilerine giriş yapılır. Bu anlamda yapılması gereken işlem, teslim edilecek olan hazır ürünleri daha hızlı bir şekilde seçmektir. Ödemesi alınmayan fişlerden ödeme talep edilerek program üzerinde teslim ekranına otomatik geçiş sağlanır. Ayrıca fişi olmayan müşterilere de müşteri bilgileri girilerek işlem kaydı yapılır. Aynı işlemleri gerçekleştirdikten sonra ürün fişsiz teslim ediliyorsa ekranda seçilecek olan ‘Fişsiz Teslim’ sekmesine dokunarak müşteriye ürün teslim edilir. Bu sayede program üzerinden tutulacak raporlara fişsiz olarak girilen bu işlem kayıt altına alınmış olacaktır. Oldukça hızlı ve pratik bir firma programıdır.

 

Yorumlar

Bu haber için yorum yapın

Note: HTML is not translated!
* Zorunlu alan